IVA Driebergen

IVA op BNR Nieuws Radio

donderdag 25 februari 2010

Donderdag middag 25 februari waren de IVA voorlichters Johan van der Laan en Caspar Lecluse te gast bij Carlo Brantsen (hoofdredacteur Carros) om live op de radio te vertellen wat de IVA is en doet.

IVA op BNR Nieuws Radio

Klik hier om de uitzending terug te luisteren.

Van de website BNR/ Carros:

"Al sinds de oprichting (tachtig jaar geleden) scoort Hogeschool IVA in Driebergen (de ‘autoschool’) hoog in de jaarlijkse kwaliteitsranglijst van beste hbo-opleidingen in Nederland. Ook dit jaar staat de IVA weer in de Top 3, als ‘Topper in scholing voor managers in het MKB’. Waarmee meteen al gezegd is dat de IVA veel meer is dan een particuliere opleiding die zijn studenten klaarstoomt voor de autobranche alleen. Mede met het oog op het aankomend studiejaar komen Caspar Lecluse en Johan van der Laan namens de IVA vertellen over alle mogelijke opleidingen op dit gerenommeerde instituut."

Het programma wordt meerdere malen herhaald: op donderdag om 20.30 uur, op vrijdag om 00.00 uur, op zaterdag om zowel 07.00 als om 19.00 uur en op zondag om 00.00 en 12.30 uur. BNR Nieuwsradio is in grote delen van het land te beluisteren op 100.1 FM. Voor de frequenties elders kunt u terecht op de website van het station.